YachtDatabase.com

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 nyt Vetus Filter Ftr330/19 6885473
1 nyt Vetus Søvandsfilter 6885475
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9183727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2285537
1 Stk. Minelampe Petroleum 3483735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2877370
1 Stk. Viskermotor 1785436
1 Storskøde 5781399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 9183570
12 v Horn B105 5083768
15" Fast Propel 13784640
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1185435
2 Stk. Søventiler i Bronce 5760708
230v/750w Varme Legme 8682528
2a Ankerbeslag til Stævn 32775380
4 Stk. nye Kugleventiler 1881727
6 Dæksventiler - Hvide 6885634
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4383912
Akselflange 10385349
Akselkobling 22968761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2564983
Alu Håndlister 2669502
Alu-rælingslister nye 8979715
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8683883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13583882
Anker Danforth 12 kg. 6879860
Anker Danforth 18kg Originalt 13583884
Anker Fortress Fx-23 27585037
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8683885
Ankerbrønds Luge to Delt 10369509
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Autohelm Drive Unit E40 1,14780124
B 104 Horn 12 v. 8983766
B103 12 v. Horn 4883764
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bella Cockpit Sprayhood ny 22973221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6568628
Blok Easy Super 3168629
Blok Skødevogn Ronstan 4585511
Blokke + Div. A37 - 43 1,419,20085523
Blokke Div. Easy A29-36 1,419,20085522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,419,20085359
Blokke Easy Check A1-6 1,419,20085357
Blokke Easy Div. A21-28 1,419,20085518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,419,20085358
Blokke Forskellige A54-59 1,419,20085526
Blokke OH Forskellige A44-52 141,91985524
Bom Cover se Under Sejl 11,495,52369744
Bom fra Jolle 5169564
Bom. 3,15 m 28784819
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9079700
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3785353
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 11,495,52385347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådshage 2282201
Bådshager 1085698
Bådstativ 40283665
Bådstativ LP 1 34484333
Bådvogn 45984909
Bådvogn 57485059
Bådvogn 085712
Bøjler til Cockpit Telt 5569555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12679717
Cockpit Dørk til Bianca 27. 34485742
Cockpit Sprayhood Bella ny 32173220
Dieselfilter 885334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,419,20085517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,419,20085513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,419,20085512
Dobbelt Håndvask 11369486
Dækspåfyldningstuds 1185673
Dørgreb Messing Vride 3775316
Dørgreb Messingring 2275317
Easy Dobbelt Frølår 3182833
Easy Svingarm med Konsol 6382827
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Fald til fok Eller Storsejl 5785014
Fenderholder 582206
Fendersokker nye Hvide 770676
Foldecykel Strida 40285365
Foldepropel Volvo 17x13 32384882
Forskelligt Udstyr 582199
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Forstagswire 2282935
Gardiner Hvide LM Sæt. 5169535
Gasflaske blå Int. Campinggas 1484773
Generator 12V 140amp. Ny 26279777
Gori Foldelropel 28783452
Gori Foldepropel 33373384
Gumibælg Udstødning 3055118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Gummibåd 17285614
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4385531
Horn 12v. B107 6683758
Håndlister Alu 3969504
Håndpejlekompas 9785569
Impeller / Tilbud 4155312
Instruktørstole Mahogni 9185633
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8679698
Isolator Radio Agterstag B117 11283748
Isolator Radio Agterstag B118 7983749
Kasselås 2883886
Kasselås Brass Rim 3783971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 33375282
Kickenstrap til Rullebom 29884901
Klemflange 11485426
Kobber Kabel 70mm2 20683957
Koge Blus Oner Gas 10684887
Kraftig Horn 12 v. B106 5583761
Laandgang/badestige 21285568
Lampe Cabin Messing Stor 9783943
Lampe Cabin Rustfri Lille 7983945
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9083944
Lampe Hella 1183969
Lampe Hella 1083980
Lampe Messing Opal 3483978
Lampe Mini Spotlight 3483979
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14479636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25285372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,495,52379638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,495,52379637
Luge 22985674
Luge Moonlight fra BSI 57280077
Lyddæmper r/f 5785350
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5583774
Marine Cleaner Shampoo1/2 Pris 1085528
Mast 11,80 m. M Bom 68984063
Mast 13,45 på dæk M/rullebom 5,97769552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,55169553
Mast Solusalta Impala27 Albinc 91982882
Mast til Bianca 27 2,64385330
Maste Reservedele nye 1,419,20079774
Messing Anker (til Pynt) 4075329
Messing Koøje 9176549
Messing Koøje 9176550
Messing Koøje 230m/m 15585527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6875336
Navigations Kompas 583465
Navigations Lampe 12v 4083966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36773222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Oliefyr 22984555
Optimist Rorblad træ 3784886
Optimistjolle Pressening 5684874
Optimus 155 Kocher 30085449
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Pejlekompas Silva 583467
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Power Handle Spilhåndtag 11285509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4385715
Propel 16x16 30mm Venstre 6875550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10184884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11384880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10584885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17484883
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller 22985593
Propeller Forsk dim B210-215 1,419,20085529
Rat Cover 9469856
Redningsflåde 34482708
Redningsflåde 57484967
Redningsflåde 28785743
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Redningskransholder 1253227
Redningsveste nye 2283810
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Rigning Solus Alta, Impala27 1,32182961
Ror Leje. 75 mm 4584772
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 55175510
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 17264176
Rorbeslag til LM Både 4884913
Rorbeslag til LM Både 3684912
Rorblad til LM 24 Motorsejler 45779806
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2869538
Rorstamme med Rorblad Ny 55169549
Rullereb 2265159
Rustfri Stålbeslag 1779862
Rustfri Tank 4580657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Sejlbådsvogn. 1,43685680
Sejlpinde 1182204
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skydeventil 2 Tom. Messing 4483972
Skylight Lewmar Flush Luge 16083855
Skylight Ny. Vitesse 33+35 V 55182134
Spil 4565158
Spilertageskinne M/vogn 10979707
Sprayhood - Ny 91985722
Sprayhood Bella Cockpit ny 10373223
Spritapparat 4066756
Startkontakt Yanmar 9777354
Startmotor Bosch 000131101 7470417
Stativ til Sejlbåd 28784294
Storsejls bom og Kikkenstrop 28785309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6677025
Svømmefødder Key West No.42-43 2883752
Tank Diesel Bild 6. 13269488
Tank Diesel Bild. 5. 13269491
Tank Diesel Bild.4 13269492
Tank Vand Bild. 1. 16669487
Tank Vand Bild. 16. 13275289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5769508
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Thermostat Yanmar 4459480
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11383889
Trevejs Ventiler 3/4 1782086
Træmast 32185191
Træmast 7,5m 13780991
Udstødningsslange 9185383
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Vantskrue Mrk.os 11751315
Vantskruer 1/2 1076626
Vantskruer 1/4" 276624
Vantskruer Store Rustfri 6683746
Vantwire 2883018
Vaskafløb 2 Slags 1479863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14777042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14777035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13577037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11277099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13577097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15177043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11277047
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 18 15877046
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 7 15877034
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 11,495,52375322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 11,495,52375321
Vinduesafdækning V 35 12569726
Vinduesafdækning Vision 20569725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12569724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10969723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14779718
Volvo Penta .vandpumpe 17784268
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Volvo Penta Gearkasse 11479888
Vugger til Rib Gummibåd 7979697
Wetus Vindue 11375348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4382843
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 1248287
Zink / Anode 1848283
Zink / Anode 3048282
Zink / Anode 1848280

Back