YachtDatabase.com

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 1/2" Kugleventil 2888452
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5683727
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2277370
1 Stk. Storskøde 4781399
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5087694
2 blå Foldestole 2888419
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
2 Stk. Søventiler i Bronce 5360708
2a Ankerbeslag til Stævn 32175380
4 Stk. nye Kugleventiler 1681727
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4283912
Akselkobling 22568761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2564983
Alu Håndlister 2569502
Alu-rælingslister nye 8879715
Anker 13588172
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 7983883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11283882
Anker Danforth 12 kg. 6279860
Anker Danforth 18kg Originalt 11283884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 7983885
Anker Samt Ankerrulle 5688409
Anker tov med bly 50 m 14 mm 6788134
Ankerbrønds Luge to Delt 10169509
Armlæns Støtter Rustfri 4382135
Autohelm Drive Unit E40 1,00380124
B 104 Horn 12 v. 8883766
B103 12 v. Horn 4783764
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bandholm 28 Sprayhood M.mere 1,58088122
Bella Cockpit Sprayhood ny 21273221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6468628
Blok Easy Super 3068629
Blokke + Div. A37 - 43 1,393,30885523
Blokke Div. Easy A29-36 1,393,30885522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,393,30885359
Blokke Easy Check A1-6 1,393,30885357
Blokke Easy Div. A21-28 1,393,30885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,393,30885358
Blokke Forskellige A54-59 1,393,30885526
Blokke OH Forskellige A44-52 139,33085524
Bom Cover se Under Sejl 11,285,80269744
Bom fra Jolle 4569564
Bompresing 16988476
Bov Propel rør Vetus 150m/m 8979700
Brændstoffilter -10 Icron 4586024
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3785353
Bundmaling 2288039
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 11,285,80285347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3385352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådvogn 7 TON 95988371
Bådvogn, Super Kvalitet. 1,24188523
Bøjler til Cockpit Telt 5469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12479717
Cockpit Sprayhood Bella ny 31673220
Delius- Klasing Søkort sæt 1687337
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,393,30885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,393,30885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,393,30885512
Dobbelt Håndvask 11169486
Dørgreb Messing Vride 3775316
Dørgreb Messingring 2275317
El. Spil Harken Rewind 40rwc 1,86288140
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Ende stk til Alu List 5688377
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 5686765
Foldebro til Motorbåd 11288517
Foldepropel 27087924
Foldepropel Gori 32773384
Forstag 5ookr 5688271
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2579817
Gaffel 16988443
Gardiner Hvide LM Sæt. 5069535
Genua Slædeer 2088507
Genua Slædeer m Blok 3388508
Gumibælg Udstødning 6455118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 586774
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4285531
Horn 12v. B107 6583758
Håndlister Alu 3869504
Håndpejlekompas 9585569
Impeller / Tilbud 4055312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8479698
Isolator Radio Agterstag B117 11083748
Isolator Radio Agterstag B118 7783749
J-prop Propel 67788012
Kasselås 2883886
Kasselås Brass Rim 3683971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 32775282
Kickenstrap til Rullebom 29384901
Koge Blus Oner Gas 10484887
Kompas Navigation 1683465
Korsør Propeller 16988319
Kraftig Horn 12 v. B106 5483761
Køleboks System 8488216
Lampe Cabin Messing Stor 9583943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 8983944
Lampe Hella 1083980
Lampe Hella 1183969
Lampe Mini Spotlight 3383979
LED Pære 3 Farvet 2088063
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14279636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 24885372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,285,80279638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,285,80279637
Luge Moonlight fra BSI 55380077
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5483774
Lænse Pump Henderson 5688373
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Marine Toilet 6788130
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 6,99769552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,52369553
Maste Reservedele nye 1,393,30879774
Mastervolt 24V Batterilader 55388325
Messing Anker (til Pynt) 3975329
Messing Koøje 230m/m 15285527
Mob lys 1186770
Musto. Buks. Evolution. 5082664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6775336
Najad 343 Tæpper t Kahyt 9088429
Najad 343, Windbreaker 9088430
Navigations Lampe 12v 3983966
Navigations Reol ny i Teak 1669506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36173222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Optimist Rorblad træ 3684886
Optimistjolle Pressening 5584874
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Patron til Redningsvest 1186769
Plexiglas Nedgangsluge 3169525
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Plexiglas Nedgangsluge 3169524
Power Handle Spilhåndtag 11085509
Presenning 5688088
Propel 2bladet Foldegori 18087238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10084884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11184880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10484885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17184883
Propel, 2 Bladet Bronce 5672188
Propelblade Slæbegenerator 2083753
Propeller Forsk dim B210-215 1,393,30885529
Rat Cover 9369856
Redningsflåde 56488386
Redningsflåde 73388223
Redningskrans M/lys Ikke ny 3979711
Redningskransholder 1253227
Regatta Kaffekop Service 2886023
Rekyl Start Påhængsmotor 3985510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 54175510
Ror til Folkebåd 42387815
Rorbeslag til LM Både 4784913
Rorbeslag til LM Både 3684912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2869538
Rorstamme med Rorblad Ny 54169549
Rullegardiner til Bavaria 2286768
Rullemast Seldén 1,69288236
Rullereb 2265159
Rustfri Stålbeslag 1679862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
S Drev 120 Renoveret 33887964
Scepterfødder Elan 33 6788141
Sejlergrej 088289
Selden Mast Sweden Yachts 41 74688155
Septer Føder 1188376
Septer m. Føder 8 stk 13588374
Skrog Gennemføringer m/m 1683887
Skydeventil 2 Tom. Messing 4483972
Solcelle 160 W 12 v 11287792
Spil 4565158
Spilertageskinne M/vogn 10779707
Spinlock xas Faldstopper 5688297
Sprayhood Bella Cockpit ny 10173223
Spritapparat 2866756
Startkontakt Yanmar 13477354
Storsejls bom 22585309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6577025
Stævnrørsleje 2088444
Svømmefødder Key West No.42-43 2583752
Sø Ventil 1 1/2" 2888537
Tank Diesel Bild 6. 12969488
Tank Diesel Bild. 5. 12969491
Tank Diesel Bild.4 12969492
Tank Vand Bild. 1. 16369487
Tank Vand Bild. 16. 12975289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5669508
Thermoføler Bukh 97gr. 4769799
Thermostat Yanmar 3459480
Thermostat Yanmar Ysb- 3359479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11183889
Trevejs Ventiler 3/4 1682086
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 16986933
Vandpumpe 9088504
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6583746
Vaskafløb 2 Slags 1479863
Ventil Top 3 tom 1683751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14477042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14477035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13377037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11077099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13377097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12177098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 14877043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11077047
Vinduesafdækning V 35 12369726
Vinduesafdækning Vision 20269725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12369724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14479718
Volvo Penta .vandpumpe 17484268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 39587573
Volvo Penta Funktionsplade 3369531
Wallas 40D 5687871
Wetus Vindue 11175348
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 2948282
Zink / Anode 1848280
Zink / Anode 1848283
Zink / Anode 1248287

Back