YachtDatabase.com

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Div Yanmar 2GM Reservedele 34389588
1 stk Bådstativ Sejlbåd 85989213
1 Stk. 6 kg Anker Brede Flige 1189566
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning 11489567
1 Stk. Paraply Anker 6 kg. 889568
1 Stk. QL Pantry Pumpe 1489570
1 Stk. Storskøde 4089571
1 Stk.30 mm Leje og Pakdåse 5789572
1,8 Meter Lange nye Årer 1789573
13,5 kg. Paraply Anker 2289574
15 kg. Paraply Anker 2289575
2 nye Kabine Lamper 2889576
2 små Ankre 889577
2 stk Hovedafbrydere 2289671
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 3489578
2 Stk. Hella Hovedafbryder nye 1189579
2 Stk. Impellere Helt nye 889594
2 Stk. Løftestropper som nye 11489585
2 Stk. nye Hella Hovedafbryde 1189593
2 Stk. Søventiler i Bronce 4289595
2" Sø Ventil Rustfri 4288634
2a Ankerbeslag til Stævn 32675380
3 Bladet Propel Blade Volvo p 74589035
4 Stk. Gulvbeslag. 1189673
4 Stk. Lukkebeslag Låge/skuffe 2289672
4 Stk. nye Kugleventiler 7489596
6 Stk. små Tærezink 1789597
8mm Ankerkæde Galv.. ny 2289547
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4383912
Akselkobling 22868761
Alu Håndlister 2669502
Alu-rælingslister nye 8979715
Anker 15kg Plus Kæde 4m 11489345
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11483882
Anker Danforth 12 kg. 6379860
Anker Danforth 18kg Originalt 11483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8083885
Ankerbrønds Luge to Delt 10369509
Ankerkæde 8 mm Galvaniseret ny 4589546
Ankerspil Quick Hector 1,37589656
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Autohelm Drive Unit E40 1,01980124
B 104 Horn 12 v. 8983766
B103 12 v. Horn 4883764
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bella Cockpit Sprayhood ny 21573221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6568628
Blok Easy Super 3168629
Blokke + Div. A37 - 43 1,415,49885523
Blokke Div. Easy A29-36 1,415,49885522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,415,49885359
Blokke Easy Check A1-6 1,415,49885357
Blokke Easy Div. A21-28 1,415,49885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,415,49885358
Blokke Forskellige A54-59 1,415,49885526
Blokke OH Forskellige A44-52 141,54985524
Blytov 2289549
Bom 3,15 m. Nordic 11489526
Bom Cover se Under Sejl 11,465,54069744
Bom fra Jolle 4569564
Bompresing 17189009
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9079700
Bovpropel Sp75ti 57389535
Brændstof Dunke 2 stk 1189550
Brændstoffilter -10 Icron 4586024
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3785353
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 4085347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådplads Jylling Lystbådehavn 889303
Bådsmandsstol 5788973
Bådstativ Bredde Forøger. 9189598
Bådstativ, 32-40´ Sejlbåd 51589653
Bådsæde med Foldbart Ryglæn 6589156
Bådsæder 2 Stk. m. Foldbart 10689157
Bådvogn Sælges 2,52289453
Bøjler til Cockpit Telt 5569555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12679717
Cockpit Sprayhood Bella ny 32173220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,415,49885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,415,49885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,415,49885512
Diverse Beslag Sælges 2889603
Dobbelt Håndvask 11369486
Drivanker 888587
Dørgreb Messing Vride 3775316
Dørgreb Messingring 2275317
Elektrisk Trollingmotor 15989158
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Fendere til båd 4 stk 6989159
Fendersokker nye Hvide 770676
Foldbar Stige to Trin Rustfrit 6089160
Foldepropel 18387924
Foldepropel Gori 33273384
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5169535
Gori Foldepropel 14389331
Gori Foldepropel 11489168
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4385531
Horn 12v. B107 6683758
Håndlister Alu 3869504
Impeller / Tilbud 4155312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Kasse 4589095
Isolator Radio Agterstag B117 11283748
Isolator Radio Agterstag B118 7983749
Kasselås 2883886
Kasselås Brass Rim 3783971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 33275282
Kickenstrap til Rullebom 29884901
Koge Blus Oner Gas 10684887
Komfur med ovn 68788939
Kompas Navigation 1183465
Kraftig Horn 12 v. B106 5583761
Køleskab Coolmatic crx 50 ny 33889491
Lader Tridon Elektronisk 3489604
Lader. Einhell Elektronisk 2289605
Lampe Cabin Messing Stor 9783943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9083944
Lampe Hella 1083980
Lampe Hella 1183969
Lampe Mini Spotlight 3483979
Landstrømskabler cee 2889548
Lewmaar Spil 11489090
Lewmar Spil 40 5786613
Life Jacket 4089449
Lille Anker 588588
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14479636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25285372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,465,54079638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,465,54079637
Luge Moonlight fra BSI 56180077
Lugegarage til Luffe 37 11488937
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 5,50369552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,54769553
Maste Reservedele nye 1,415,49879774
Messing Koøje 230m/m 15485527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6875336
Najad 343 Tæpper t Kahyt 3488429
Najad 343, Windbreaker 4588430
Navigations Lampe 12v 4083966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36673222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 9189606
Ny Wetus Brændstofpumpe 9189609
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Optimist Rorblad træ 3784886
Optimistjolle Pressening 5684874
Otimus Primus 2589452
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Power Handle Spilhåndtag 11285509
Propel 3 Bladet 9189126
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10184884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10584885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17484883
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller Forsk dim B210-215 1,415,49885529
Radar Mast Rustfri 57388559
Rat Cover 9469856
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Redningskransholder 1253227
Regatta Kaffekop Service 1786023
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 55075510
Rorbeslag til LM Både 3684912
Rorbeslag til LM Både 4884913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2869538
Rorstamme med Rorblad Ny 55069549
Rustfri Stålbeslag 1779862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Sejlercykler 13789004
Sejlercykler 13789005
Sikkerhedsbøjle til Lm24 5789646
Sikkerhedssele 3188742
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skydeventil 2 Tom. Messing 4483972
Spilertageskinne M/vogn 10879707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10373223
Startkontakt Yanmar 13677354
Storsejls bom 22985309
Styrekabel Med Styreboks 5789091
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6677025
Stævnfender 2288971
Svømmefødder Key West No.42-43 2583752
Tank Diesel Bild 6. 13169488
Tank Diesel Bild. 5. 13169491
Tank Diesel Bild.4 13169492
Tank Vand Bild. 1. 16669487
Tank Vand Bild. 16. 13175289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5769508
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Thermostat Yanmar 3559480
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11383889
Trevejs Ventiler 3/4 1782086
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Vandpumpe Bukh DV8 5189344
Vandvarmer 28689662
Vantskruer Store Rustfri 6683746
Vaskafløb 2 Slags 1479863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14677042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14677035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13577037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11277099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13577097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12377098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15177043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11277047
Vinduesafdækning V 35 12469726
Vinduesafdækning Vision 20569725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12469724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10869723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14679718
Volvo P Servostyring 3862513 33288550
Volvo Penta .vandpumpe 17784268
Volvo Penta 110 Sejldrev 63089652
Volvo Penta Foldepropel 34389169
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Våddragt Str. Medium 5789607
Wetus Motordele Sælges Samlet. 9189608
Wetus Vindue 11375348
Windex No.10 1083747
Y-ventil 2889657
Yanmar 2GM Reservedele 34389587
Zink / Anode 2648280
Zink / Anode 3048282
Zink / Anode 1848283
Zink / Anode 1248287

Back