YachtDatabase.com

Muut varusteet Myydään


Jos haluat luoda ilmoituksia voit käyttää valikosta kohtaa muokkaa.
Valuutta:
Ilmoitus on luotu 7 päivän sisällä
The advertisement is updated within the last 7 days

Varusteet Hinta (EUR) Viite
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 6783727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 1385537
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2677370
1 Stk. Viskermotor 1685436
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 6087694
1 Storskøde 6081399
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1685435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6360708
20 mm Fortøjning 4087185
230v/750w Varme Legme 10082528
2a Ankerbeslag til Stævn 38375380
3 Bladet Foldepropel 53787720
4 Stk. nye Kugleventiler 2081727
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5183912
Akselkobling 26868761
Alle Bravo Drev Zinkanode 3064983
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Aluminiums båd Stativ 60587527
Andersn 102 Spil 6787664
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 9483883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13483882
Anker Danforth 12 kg. 7379860
Anker Danforth 18kg Originalt 13483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 9483885
Ankerbrønds Luge to Delt 12169509
Antenneholder 2683426
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1 19580124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badestige 6787721
Badetrin til Agterspejl 1669539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 16181640
Bavaria 28 Sport ny Havnekalec 60587459
Bella Cockpit Sprayhood ny 25273221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blokke + Div. A37 - 43 1 660 21385523
Blokke Div. Easy A29-36 1 660 21385522
Blokke E Barton Standup A13-20 1 660 21385359
Blokke Easy Check A1-6 1 660 21385357
Blokke Easy Div. A21-28 1 660 21385518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1 660 21385358
Blokke Forskellige A54-59 1 660 21385526
Blokke OH Forskellige A44-52 166 02185524
Bom Cover se Under Sejl 13 447 72869744
Bom fra Jolle 5369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10679700
Brændstoffilter -10 Icron 5386024
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4485353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 13 447 72885347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 4085352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2485355
Bådhynder 077778
Bådstativ 26887139
Bådvogn 2 42087471
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37673220
Copittelt 26887251
Delius- Klasing Søkort sæt 2087337
Dieselfilter 1085334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1 660 21385517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1 660 21385513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1 660 21385512
Dobbelt Håndvask 13369486
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fender Holdere 6787154
Fenderliste 64587369
Fenderlister Rustfri Syrefast 75387124
Fendersokker nye Hvide 870676
Fest Flag 6786765
Foldecykel - Yess 20187132
Foldepropel 32287924
Foldepropel Gori 38973384
Foldepropel, 2 Bladet 16187093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gasolflaskor 1486960
Generator 6787674
Gumibælg Udstødning 3555118
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Harken Blokke 686774
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5185531
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Håndpejlekompas 11485569
Impeller / Tilbud 4855312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38975282
Kickenstrap til Rullebom 34984901
Koge Blus Oner Gas 12484887
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Lampe Cabin Messing Stor 11483943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10683944
Lampe Hella 1383969
Lampe Hella 1283980
Lampe Mini Spotlight 4083979
Lewmar Spil 40 12186613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16979636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29585372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13 447 72879638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13 447 72879637
Luge Moonlight fra BSI 65880077
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 1085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 8 33769552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1 81569553
Maste Reservedele nye 1 660 21379774
Messing Anker (til Pynt) 4775329
Messing Koøje 230m/m 18185527
Messingskine Halvrund 10x4 3387083
Mob lys 1386770
Musto. Buks. Evolution. 6782664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4783966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Nordic Mast med Furlex 100s 1 27787764
Ny Bella Cockpit Sprayhood 43073222
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Optimus Brændstof Luftrør 687667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Patron til Redningsvest 1386769
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 5085715
Profurl Top Swivel 33687916
Propel 2bladet Foldegori 22887238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11984884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20484883
Propel, 2 Bladet Bronce 6772188
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller Forsk dim B210-215 1 660 21385529
Rat Cover 11069856
Redningsflåde 6 Pers. 47087832
Redningskrans M/lys Ikke ny 4779711
Redningskransholder 1453227
Regatta Kaffekop Service 3386023
Rekyl Start Påhængsmotor 4785510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64575510
Ror til Folkebåd 50487815
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorbeslag til LM Både 4384912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64569549
Rullegardiner til Bavaria 2686768
Rullereb 2665159
Rustfri Stålbeslag 2079862
Rustfri Tank 5380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Sejladsbøger 13487718
Sejlbådsrat 47086957
Seldén Rullemast 1 34487773
Silva Nexus Speed Instrument 10087235
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skrue 12187084
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Solcelle 160 W 12 v 13487792
Spil 5365158
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12173223
Spritapparat 3366756
Startkontakt Yanmar 11477354
Storsejls bom 26885309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Stævnstige 10087579
Svenske Søkort 686824
Svømmefødder Key West No.42-43 3083752
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Vand Stævn 5086965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Teak Masiv Plade 52 x 250 cm 40387769
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 4159480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13383889
Trailervogn 80686981
Udstødningsslange 10785383
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 20186933
Vantskrue Mrk.os 10751315
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindror 2 01787760
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17277042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17277035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14577098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17777043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 24069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17279718
Volvo Penta 1087671
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 40387573
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Wallas 40D 6787871
Wetus Vindue 13375348
Wichard Karabinhage/skødekrog 5082843
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 1448287
Zink / Anode 2148283
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148280

Takaisin