YachtDatabase.com

Altro equipaggiamento Vendo


Se volete fare un annuncio, potete crearne uno usando la voce Modifica del menu.
Valuta:
L’annuncio e’ stato creato negli ultimi 7 giorni
L’annuncio e’ stato aggiornato negli ultimi 7 giorni

Dotazioni Prezzo (EUR) Rif.
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning. 13488746
1 Stk. Hella Agter Lanterne 2088959
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2677370
1 Stk. Storskøde 5781399
1 sæt Bådstativ Bredde Øger. 10789066
1,8 Meter Lange nye Årer 3389065
11/2" Søventil Rustfri muf muf 3388452
1stævnrørsleje / Pakdåse 30 mm 13488958
2 nye Kabine Lamper 4089073
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 8088963
2 Stk. Løftestropper 13489064
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6360708
2" Sø Ventil Rustfri Aisi 316 5088634
2a Ankerbeslag til Stævn 38375380
3 Bladet Propel Blade Volvo p 87489035
4 Stk. nye Kugleventiler 2081727
5 kw Dieselfyr 16189020
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5183912
Akselkobling 26868761
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Andersen Winches 46 47088584
Anker Bruce 15 kg, Originalt 13488758
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 9483883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13483882
Anker Danforth 12 kg. 7379860
Anker Danforth 18kg Originalt 13483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 9483885
Anker tov med bly 50 m 14 mm 5388134
Ankerbrønds Luge to Delt 12169509
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm / Raymarine Instrumen 6789095
Autohelm Drive Unit E40 1.19580124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Bade Stige 4788830
Bade Stige 4788831
Badetrin til Agterspejl 1669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 25273221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blokke + Div. A37 - 43 1.660.12385523
Blokke Div. Easy A29-36 1.660.12385522
Blokke E Barton Standup A13-20 1.660.12385359
Blokke Easy Check A1-6 1.660.12385357
Blokke Easy Div. A21-28 1.660.12385518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1.660.12385358
Blokke Forskellige A54-59 1.660.12385526
Blokke OH Forskellige A44-52 166.01285524
Bom Cover se Under Sejl 13.447.00569744
Bom fra Jolle 5369564
Bompresenning 2688975
Bompresing 20189009
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10679700
Brændstoffilter 1688565
Brændstoffilter -10 Icron 5386024
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4485353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 4885347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 4085352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2485355
Bådsmandsstol 6788973
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37673220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1.660.12385517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1.660.12385513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1.660.12385512
Diverse Beslag Sælges 3388964
Dobbelt Håndvask 13369486
Drivanker 1088587
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Ende stk til Alu List 2688377
Extide Batteri ER 550 115ah 6788712
Fendersokker nye Hvide 870676
Foldepropel 21587924
Foldepropel Gori 38973384
Forstag 33689102
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Fortøjningsfjedre 8089081
Gaffel 20188443
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gas Kogeapparat 13488824
Genua Slædeer 1388507
Genua Slædeer m Blok 2088508
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Gybe Buster 1500 Newton 20188703
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5185531
Horn 12v. B107 7783758
HR Orig. Bovspryd T/genakker 20188701
Håndlister Alu 4569504
Håndpejlekompas 11485569
Impeller / Tilbud 4855312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
J-prop Propel 80688012
Kabel Styring Ultraflex 8088631
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38975282
Kickenstrap til Rullebom 34984901
Koge Blus Oner Gas 12484887
Komfur med ovn 80688939
Kompas Navigation 1383465
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Lampe Cabin Messing Stor 11483943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10683944
Lampe Hella 1383969
Lampe Hella 1283980
Lampe Mini Spotlight 4083979
LED Pære 3 Farvet 2088063
Lewmaar Spil 13489090
Lille Anker 688588
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16979636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29585372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13.447.00579638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13.447.00579637
Luge Moonlight fra BSI 65880077
Lugegarage til Luffe 37 13488937
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6583774
Lænse Pump Henderson 6788373
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 1085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 6.45469552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1.81569553
Maste Reservedele nye 1.660.12379774
Messing Anker (til Pynt) 4775329
Messing Koøje 230m/m 18185527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Najad 343 Tæpper t Kahyt 6788429
Najad 343, Windbreaker 5388430
Navigations Lampe 12v 4783966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 43073222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 10788960
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Optimus Brændstof Luftrør 687667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11984884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20484883
Propel, 2 Bladet Bronce 4072188
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller Forsk dim B210-215 1.660.12385529
Radar Mast Rustfri 67288559
Rat 16189080
Rat Cover 11069856
Redningsflåde Stativ 10788685
Redningskrans M/lys Ikke ny 4779711
Redningskransholder 1453227
Regatta Kaffekop Service 3386023
Rekyl Start Påhængsmotor 4785510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64575510
Rorbeslag til LM Både 4384912
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64569549
Rullereb 2665159
Rustfri Stålbeslag 2079862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Salings Horn 6788832
Sejlercykler 16189004
Sejlercykler 16189005
Selden Mast Sweden Yachts 41 89088155
Septer Føder 1388376
Septer m. Føder 8 stk 16188374
Sikkerhedssele 3088742
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Skødespil Andersen ST 12 80688624
Solcelle 160 W 12 v 6787792
Spil 5365158
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12173223
Spritapparat 3366756
Startkontakt Yanmar 15977354
Storsejls bom 26885309
Styrekabel Med Styreboks 6789091
Styrestolskonsol, Justerbar 10789040
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Stævnfender 2688971
Stævnrørsleje 2488444
Stævnsrørspakdåse/blackjack 3388608
Svømmefødder Key West No.42-43 3083752
Søventil Rustfri 11/2 3388537
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 4159480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13383889
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 20186933
Vandpumpe 10788504
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer 3 Styk 688577
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Varmvandsbeholder Isotemp 20L 20188891
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17277042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17277035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14577098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17777043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 24069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vintertelt med Stativ 1.34489039
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17279718
Volvo 3-bladig Foldingpropelle 73788690
Volvo P Servostyring 3862513 40388550
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta 3blad Foldepropel 1.14288676
Volvo Penta D6 Udstødning Krøk 44387573
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Wetus Motordele Sælges Samlet. 28288636
Wetus Vindue 13375348
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 1448287
Zink / Anode 3048280
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148283

Indietro