YachtDatabase.com

inne wyposażenie Na sprzedaż


Jesli chcesz dać ogłoszenie, możesz stworzyć je przy pomocy menu Modyfikacja.
Waluta:
Ogłoszenia utworzone w ciągu ostatnich 7 dni
Ogłoszenia zaktualizowane w ciągu ostatnich 7 dni

wyposażenie cena (PLN) Ref.
1 Div Yanmar 2GM Reservedele 1 74889588
1 Stk. 6 kg Anker Brede Flige 5889566
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning 58289567
1 Stk. Paraply Anker 6 kg. 4389568
1 Stk. QL Pantry Pumpe 7289570
1 Stk. Storskøde 20389571
1 Stk.30 mm Leje og Pakdåse 29189572
1,8 Meter Lange nye Årer 8789573
13,5 kg. Paraply Anker 11689574
15 kg. Paraply Anker 11689575
2 nye Kabine Lamper 14589576
2 små Ankre 4389577
2 stk Hovedafbrydere 11689671
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 17489578
2 Stk. Hella Hovedafbryder nye 5889579
2 Stk. Impellere Helt nye 4389594
2 Stk. Løftestropper som nye 58289585
2 Stk. nye Hella Hovedafbryde 5889593
2 Stk. Søventiler i Bronce 21889595
2" Sø Ventil Rustfri 21888634
2a Ankerbeslag til Stævn 1 66075380
4 Stk. Gulvbeslag. 5889673
4 Stk. Lukkebeslag Låge/skuffe 11689672
4 Stk. nye Kugleventiler 37889596
6 Stk. små Tærezink 8789597
8mm Ankerkæde Galv.. ny 11689547
Afbryder 12v B17x 3483964
Afspærringshaner m/m Messing 22183912
Akselkobling 1 16268761
Alu Håndlister 13469502
Alu-rælingslister nye 45479715
Anker 15kg Plus Kæde 4m 58289345
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 40783883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 58283882
Anker Danforth 12 kg. 32079860
Anker Danforth 18kg Originalt 58283884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 40783885
Ankerbrønds Luge to Delt 52469509
Ankerkæde 8 mm Galvaniseret ny 23389546
Ankerspil Quick Hector 6 99389656
Armlæns Støtter Rustfri 22482135
Autohelm Drive Unit E40 5 17980124
B 104 Horn 12 v. 45483766
B103 12 v. Horn 24483764
Badetrin til Agterspejl 6969539
Bella Cockpit Sprayhood ny 1 09573221
Beslag Humminbird 455 HGH 2984002
Blok 33368628
Blok Easy Super 15968629
Blokke + Div. A37 - 43 7 195 09485523
Blokke Div. Easy A29-36 7 195 09485522
Blokke E Barton Standup A13-20 7 195 09485359
Blokke Easy Check A1-6 7 195 09485357
Blokke Easy Div. A21-28 7 195 09485518
Blokke Easy Stand Up A7-12 7 195 09485358
Blokke Forskellige A54-59 7 195 09485526
Blokke OH Forskellige A44-52 719 50885524
Blytov 11689549
Bom Cover se Under Sejl 58 280 26769744
Bom fra Jolle 23369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 46079700
Bovpropel Sp75ti 2 91489535
Brændstof Dunke 2 stk 5889550
Brændstoffilter -10 Icron 23286024
Brændstopfilter Yanmar 10455279
Bundm.international Veridian 19185353
Bundmaling blå 34989690
Bundmaling Hempel Basic Green 11585341
Bundmaling Hempel Black 11585346
Bundmaling Hempel Copper 20885347
Bundmaling Hempel Dark Blue 12985351
Bundmaling Hempel Dove White 17385352
Bundmaling Hempel Red/brown 11585343
Bundmaling Hempel Trueblue 11585344
Bundmaling International Rød 11585354
Bundmaling Jotun Blå 10485355
Bundmaling Sort 11689691
Bådstativ Bredde Forøger. 46689598
Bådstativ, 32-40´ Sejlbåd 2 62289653
Bådvogn Sælges 12 82189453
Bøjler til Cockpit Telt 27969555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 64179717
Cockpit Sprayhood Bella ny 1 63173220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 7 195 09485517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 7 195 09485513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 7 195 09485512
Diverse Beslag Sælges 14589603
Dobbelt Håndvask 57669486
Dørgreb Messing Vride 19275316
Dørgreb Messingring 11675317
Emhætte / Ventilationsslange 2969537
Fendersokker nye Hvide 3770676
Foldepropel Gori 1 69073384
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 13479817
Gardiner Hvide LM Sæt. 26269535
Gori Foldepropel 72889331
Gumibælge TIL Styrekabel 5373625
Holder til Instrument E46 5884007
Holder til Instrument E48 6984008
Holder til Instrument. E29x 2984009
Holder til Pullert/håndliste m 5883756
Holding Tank 22185531
Horn 12v. B107 33883758
Håndlister Alu 19869504
Impeller / Tilbud 21055312
Instrument Holder Geonav E47 4384006
Instrument Kasse 23389095
Isolator Radio Agterstag B117 57183748
Isolator Radio Agterstag B118 40283749
Kasselås 14583886
Kasselås Brass Rim 18983971
Kastelineholder 4953225
Kickenstrap Easy-kick 2 1 69075282
Kickenstrap til Rullebom 1 51584901
Koge Blus Oner Gas 53984887
Kompas Navigation 5883465
Kraftig Horn 12 v. B106 27983761
Lader Tridon Elektronisk 17489604
Lader. Einhell Elektronisk 11689605
Lampe Cabin Messing Stor 49583943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 46083944
Lampe Hella 5283980
Lampe Hella 5883969
Lampe Mini Spotlight 17483979
Landstrømskabler cee 14589548
Lewmar Spil 40 29186613
Life Jacket 20389449
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 73479636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 1 28285372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 58 280 26779638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 58 280 26779637
Luge Moonlight fra BSI 2 85580077
Lås Indbygning M/vrider B102 13183775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 28283774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 4685528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 27 97469552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 7 86769553
Maste Reservedele nye 7 195 09479774
Messing Koøje 230m/m 78685527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 34975336
Navigations Lampe 12v 20383966
Navigations Reol ny i Teak 8769506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 1 86473222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 46689606
Ny Wetus Brændstofpumpe 46689609
Nøgle LM Rå til Døre 4683776
Nøgler til Nidelev Døre 6483777
Optimist Rorblad træ 18984886
Optimistjolle Pressening 28884874
Otimus Primus 13189452
Overtræk Plast Pæhængsmotor 5584873
Plexiglas Nedgangsluge 16369524
Plexiglas Nedgangsluge 16369525
Plexiglas Nedgangsluge 10469527
Power Handle Spilhåndtag 57185509
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 51684884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 57484880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 53784885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 88784883
Propelblade Slæbegenerator 10783753
Propeller Forsk dim B210-215 7 195 09485529
Radar Mast Rustfri 2 91488559
Rat Cover 48069856
Redningskrans M/lys Ikke ny 20379711
Redningskransholder 6453227
Regatta Kaffekop Service 8786023
Rekyl Start Påhængsmotor 20385510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 2 79775510
Rorbeslag til LM Både 18684912
Rorbeslag til LM Både 24484913
Rorbøsning Ø 70 m/m 10479861
Rorstamme Kvadrant 14569538
Rorstamme med Rorblad Ny 2 79769549
Rustfri Stålbeslag 8779862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 9369541
Røstjernsbøjler 12m/m 5269542
Sikkerhedsbøjle til Lm24 29189646
Skrog Gennemføringer m/m 8783887
Skydeventil 2 Tom. Messing 22783972
Spilertageskinne M/vogn 55379707
Sprayhood Bella Cockpit ny 52473223
Startkontakt Yanmar 69277354
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 33877025
Svømmefødder Key West No.42-43 13183752
Tank Diesel Bild 6. 67069488
Tank Diesel Bild. 5. 67069491
Tank Diesel Bild.4 67069492
Tank Vand Bild. 1. 84569487
Tank Vand Bild. 16. 67075289
Tank Vand Ell. Holdingtank 13183977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 29169508
Thermoføler Bukh 97gr. 24469799
Thermostat Yanmar 17859480
Thermostat Yanmar Ysb- 17459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 57683889
Trevejs Ventiler 3/4 8782086
Vand Påfyldningsstuds 13173440
Vandpumpe Bukh DV8 26289344
Vantskruer Store Rustfri 33883746
Vaskafløb 2 Slags 7579863
Ventil Top 3 tom 8783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 74577042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 74577035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 68777037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 57177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 68777097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 62977098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 76977043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 57177047
Vinduesafdækning V 35 63569726
Vinduesafdækning Vision 1 04369725
Vinduesafdækning Vitesse 35 63569724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 55369723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 74579718
Volvo P Servostyring 3862513 1 69088550
Volvo Penta .vandpumpe 90084268
Volvo Penta 110 Sejldrev 3 20589652
Volvo Penta Funktionsplade 17469531
Våddragt Str. Medium 29189607
Wetus Motordele Sælges Samlet. 46689608
Wetus Vindue 57675348
Windex No.10 5283747
Y-ventil 14589657
Zink / Anode 13348280
Zink / Anode 15248282
Zink / Anode 9348283
Zink / Anode 6348287

wstecz